czwartek, 15 stycznia 2015

Miękkopowietrzni nominowani na najlepszy kanał wideo o airsofciePrzyznam, że to było dla mnie zupełne zaskoczenie, ale od początku.

Ponieważ byłem na Border War otrzymałem maila z info, że walczą o pierwsze miejsce w kategorii Imprezy airsoftowe na ponad 500 osób i proszą o głosy. Chodzi o coroczną, piatą z rzędu, ankietę Playerschoice.PopularAirsoft.com. Przy okazji ze zdziwnieniem zauważyłem, że innym nominowanym (jest po 5 z każdej kategorii, nominacje z całego świata, choć chyba nie azjatyckiego) w tej kategorii był Combat Alert. Fajnie z jednej strony, bo sam byłem współorgiem, z drugiej wydaje mi się, że impreza tylko nominalnie miała mieć 500 uczestników łacznie z orgami, a w rzeczywistości było bliżej 400. No ale fajnie, mimo że osobiście uważam, że Border War wciąż znacznie przewyższa to, co oferuje Combat Alert. Tradycyjnie w stawce 5 najlepszych jest też Berget.

Tradycyjnie do czołówki załapał się WMASG.pl - życzę im z całej siły, by wygrali. I mają na to dużą szansę, wygrywali już w przeszłości, sądząc po nominacjach, sporo Polaków głosuje i to dość stabilnie. Podobnie jak rok temu do czołówki sklepów europejskich załapał się też Gunfire.pl, co mnie trochę dziwi, jak kojarzę masę niezadowolonych komentów. Z drugiej strony mnie osobiście ten sklep zdobył za to, że organizuje najzajebistszą imprezę okołoairsoftową, GF Point (już w tą sobotę - będe startował wraz z Szarą w kategorii Basic). No i Gunfire wspierał Miękkopowietrznych na Border War w 2014.
Nowością, i to miłą, jest SpecShop.pl (kiedyś zrobiliśmy jak o Miękkopowietrzni dla nich reckę kamery sportowej z opcją nagrywania w nocy, stąd chyba ciepłe uczucia, spoko goście).

Ale to co mnie najbardziej zdziwiło, zszokowało i przyznam, sprawiło ogromną radość, to nominacja... Miękkopowietrznych do tytułu najlepszego kanału wideo. Nie wiem jak to się stało, może WMASG o nas pisał, a ja tego nie zauważyłem? Zostaliśmy nominowani przez Polaków obok drugiego polskiego kanału, bardziej nastawionego na recenzje replik, SCDTV. I choć lubię Dudka i ferajne, przyznam, że ABSOLUTNIE super byłoby to wygrać, choć już sama nominacja jest dla nas nagrodą, ponieważ NIKOGO NIE NAMAWIALIŚMY, nie prosiliśmy, po prostu sami widzowie tak postanowili. Zapewne nie było ich wielu, bo przecież Miękkopowietrzni zdobyli mniej niż 2000 subskrybentów i łącznie tylko 1500 lajków i tak, zarobili (poza kilkoma rzeczami do recenzji od Sprzęt Militarny) raptem 12 dolców na reklamach :) Zresztą, sami zobaczcie na statsy.Po tym wstępie pozostaje mi miło się do was uśmiechnąć i poprosić, abyście wzięli udział w ankiecie
Playerschoice.popularairsoft.com/,
a jeśli podobali wam się Miękkopowietrzni, to zagłosowali właśnie na nas.
Gdyby ktoś nie znał Miękkopowietrznych, oto jest link do kanału:
kanał Miękkopowietrzni TV

i życzcie nam powodzenia w wyborach :D

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Wspiera nas:

 
Google