środa, 10 grudnia 2014

Święta idą i oficjalne zamknięcie Miękkopowietrznych

Grudzień to miesiąc prezentów, życzeń, obietnic lepszego roku i zwiększonej ilości samobójstw. Ponieważ chciałbym, aby ten blog odżył, pomyślałem, że odgrzebię filmik który wraz z żoną (i skrytą córą) przygotowaliśmy z okazji Bożego Narodzenia w 2013. W końcu wiele się nie zmieniło i nadal życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

Przy okazji wypada poinformować już oficjalnie - Miękkopowietrzni stali się przeszłością. Czemu? Poniekąd dlatego, że zmieniłem pracę i nie mam czasu (wiecie, że przez pierwsze miesiące był jeden odcinek tygodniowo MINIMUM??), poniekąd ponieważ straciłem zapał do filmowania w ogóle, a poniekąd dlatego, że liczyliśmy, że uda się MTV rozhuśtać tak, aby nie był kosztem, a przychodem. Cóż, trudno, było fajnie, sporo z tego wynieśliśmy, staliśmy się bardziej rozpoznawalni 'paszczowo' co bywa przyjemne - szczególnie dla Asi jako niebrzydkiej kobietki. Czy to znaczy, że już nigdy nic nie nakręcimy? Nie, myślę, że jeśli będzie ku temu świetna okazji, odkurzymy kamerę (a później program montażowy) i coś tam sklecimy. Ale nic na siłę, w miarę potrzeb. Pamiętajcie proszę, że jeśli sami coś nakręcicie - dawajcie znać. Blog chętnie opublikuje materiały tak czy inaczej związane z taktyką, czy to airsoftową, czy paramilitarną. A z ciekawości - napiszcie w komentarzach, jaki odcinek Miękkopowietrznych podobał Wam się najbardziej, albo najbardziej utkwił w pamięci.

1 komentarz:

  1. Mi osobiście najbardziej zapadł w pamięć odcinek o minach kierunkowych. Dlaczego? Po pierwsze, to dzięki temu odcinkowi znalazłem Wasz kanał. Po drugie, kiedy chciałem zaopatrzyć się w miny kierunkowe spędziłem prawie godzinę wyszukując ten epizod na WMASG, jako że nie pamiętałem jak nazywa się Wasz kanał na YT :D szkoda troszkę, ale wiadomo - czasem trzeba ustalić sobie priorytety :) pozdrawiam i życzę powodzenia!
    M. Pisarski

    OdpowiedzUsuń

Wspiera nas:

 
Google