sobota, 5 maja 2012

Sprzątanie Pustyni Błędowskiej

Czołem,

Ostatni mój milsim odbył się na Pustyni Błędowskiej. Odbyło się tam też kilka niemal legendarnych już imprez taktycznych. Formacja Śląsk 19 maja od godz. 15 do 18 organizuje sprzątanie terenu w porozumieniu z nadleśnictwem.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych imprezami airsoftowymi i paramilitarnymi, którzy mieszkają w rozsądnej odległości do przyjechania w tym czasie na Pustynię od strony Czubatki i dołączenie do wspólnego wysiłku, który zostawi pozytywne wrażenie u leśniczych. A dodam, że zapowiadane jest zamknięcie tego terenu za niedługi czas (w chwili obecnej panuje tam zupełna samowolka).

Po sprzątaniu Formacja Śląsk zaprasza na wspólne ognisko. Formacji chyba nie muszę przedstawiać - w moim mniemaniu to elita grup paramilitarno-airsoftowych. Więc warto przy okazji pożytecznej pracy społecznej ich spotkać i poznać.

Poniżej zaproszenie od Formacji

Witam!

W związku z eksploatacją Pustyni Błędowskiej , przez nasze i podobne środowiska paramilitarne, wychodzimy z inicjatywą, która ma na celu oczyszczenie wybranego obszaru ze śmieci. Podejmując współprace z Nadleśnictwem Olkuskim (Strażą Leśną) w dniu 19 maja 2012 roku przeprowadzamy akcję „Sprzątanie Pustyni” od strony Czubatki, czyli w południowej części

Poruszeni ostatnim znaleziskiem, wprost wskazującym na obecność podobnych środowisk (zdjęcia poniżej) nie możemy przejść obojętnie wobec takiego braku poszanowania dla natury, dlatego wzywamy Was do współudziału.

Zbiórka:

Miejsce: Czubatka
Godzina: 1500
Czas operacji: 3 godziny

Dla chętnych wieczorem, planowane jest ognisko integracyjne dla środowiska.
Zgłoszenia w temacie.

Zapraszamy!
Formacja "Śląsk"
Zapisy:
Forum WMASG.pl

2 komentarze:

  1. Kurczę, inicjatywa bomba! Tylko, żeby krajowa ósemka nie była tak rozorana, jak jest... Myślałam, że w ogóle nie dojedziemy na BA, o byciu na czas nie wspominając... Obecnie google maps sugeruje jazdę siódemką prawie przez sam Kraków. My chyba spasujemy tym razem, bo więcej czasu spędzilibyśmy w aucie niż na Pustyni. O spalonych litrach nawet nie myślę. :)
    Pzdr,
    Yessabel

    OdpowiedzUsuń
  2. Posprzątać taką pustynię to dopiero wyzwanie:)

    OdpowiedzUsuń

Wspiera nas:

 
Google