poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Pierwszy numer magazynu dla airsoftowców MilTac

Od jakiegoś czasu na necie dość często można znaleźć informacje o i od grupy SGO, czyli Specjalna Grupa Operacyjna, która wywodzi się z Pomorza, ale ostatnio rozrasta o kolejne regionalne oddziały.

SGO pisze artykuły, publikuje filmiki, organizuje imprezy, w tym także dla osób niezwiązanych z airsoftem - słowem mocno działa prospołecznie koncentrując się na upowszechnianiu wiedzy paramilitarnej czy airsoftowej oraz propagowaniu tych tematyk wśród 'cywili'.

Ostatnim ruchem jak miał miejsce jest wydanie darmowego magazynu MilTac w PDF o tematyce airsoftowej.Co można znaleźć w środku?
Przede wszystkim sporo informacji o aktywności SGO i osiągnięciach w ciągu tego roku, poza tym przedruki artykułów, które już gdzieś się na necie pojawiły o airsoftowym CQB, wywiad z instruktorami strzelectwa oraz survivalu, w końcu recenzje reklamowe produktów Helikon-Tex, z którym SGO nawiązało trwałą współpracę.
Wszystko to okraszone ogromną ilością ładnych zdjęć, profesjonalnie złożone i czytelne.

Ciekawi mnie, co SGO zaprezentuje w kolejnym numerze i co jaki czas w praktyce numery będą się pojawiać. Były niestety w naszym środowisku próby odpalenia magazynów tematycznych, ale żaden nie zakończył się sukcesem. Ten jest darmowy i to jego duży atut. Wnioskując z dotychczasowych osiągnięć SGO myślę, że ten projekt ma spore szanse na powodzenie. Trzymam kciuki.

Magazyn można ściągnąć ze strony SGO
http://www.sgogdansk.pl/portfolio-view/magazyn-miltac-numer-12012/

1 komentarz:

  1. Zapowiedź drugiego numeru MilTaca i głównych artykułów, które się znajdą jest też na stronie SGO, m.in. na stronie głównej i tutaj: http://www.sgogdansk.pl/portfolio-view/magazyn-miltac-numer-22012/

    OdpowiedzUsuń

Wspiera nas:

 
Google