środa, 19 stycznia 2011

OTGS czyli wojna na 200 metrów

Firma O.T.G.S. z Olsztyna zakończyła testy ostatecznej wersji swojego systemu optycznego, który jest cywilnym odpowiednikiem idei MILES i bardziej zaawansowaną wersją halowego Laser Taga.

Najprościej zapoznać się można z systemem poprzez obejrzenie krótkiego filmiku reklamowego. Sam filmik trąci myszką, ale treść, czyli co to OTGS, świetnie tłumaczy.

OTGS - film reklamowy from REDMAC - Agencja Reklamowa on Vimeo.Oczywiście w filmiku nie ma mowy o słabościach systemu, o problemach w użytkowaniu etc. Ale tu przychodzi z pomocą seria pokazów, jaką OTGS zamierza przeprowadzić w Polsce.

Jako członek forum weekend-warriors.pl zaproponowałem firmie z Olsztyna przeprowadzenie pokazu dla środowiska airsoftowego w Warszawie. Obecnie czekam na odpowiedź - mam nadzieję pozytywną. Poinformuję o niej na łamach bloga. W takim przypadku myślę, że i inne środowiska airsoftowe mogą być zainteresowane pokazami.

Nie ma co się cieszyć na zapas. System ma minusy wobec ASG, przede wszystkim brak fizyczności ostrzału. Ale ma liczne plusy. I myślę, że tylko naoczny test powie każdemu, czy my te zmiany odpowiadają, czy zupełnie nie.


Adres strony O.T.G.S.
http://otgs.pl/

7 komentarzy:

 1. co to jest "autoleptyczny"?

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Jakieś echo w mojej głowie. Dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Podstawa to glosnik z dzwiekiem jak z chinskiego plasticzanego pisteleciku z odpustu hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 4. głośnik to jedyna rzecz do której można się przyczepić. Ale idea zacna i wykonanie bardzo dobre. No tylko te głośniki...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie równa się z prawdziwym ASG

  OdpowiedzUsuń
 6. ASG nie równa się z MILES.

  OdpowiedzUsuń
 7. A MILES i OTGS to różne technologie.

  OdpowiedzUsuń

Wspiera nas:

 
Google