poniedziałek, 20 lipca 2009

Milsim Defcon, 21-23 sierpnia 2009

Milsim DEFCON 2009 r. odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia, w miejscu wskazanym przez organizatorów najpóźniej do 10 sierpnia.

Zdjęcie z planu filmowego - trailer imprezy już wkrótce

Opłata - 50 zł. Organizatorzy zapewniają legalny teren, scenariusz, infrastrukturę obozową (namioty, agregaty, paliwo, mapy, stoły sztabowe, worki z piaskiem, kilka narzędzi obozowych), wodę pitną oraz 2 ciepłe posiłki, transport - 4 do 6 samochodów terenowych, po 3 radiostacje CB na stronę, książeczki wojskowe, fotograficzny reportaż po imprezie. Zapewniamy również nagrody od sponsorów (REPLIKI broni, elementy oporządzenia i inne). Każdy uczestnik otrzyma również w cenie wejściówki 3 granaty rozpryskowe.

DEFCON w zamierzeniu jest wielkoformatowym milsimem airsoftowym symulującym regularne działania wojenne dwóch stron. Organizatorzy (Szwadron C) są doświadczonymi milsimowcami z Mazowsza, więc spodziewana jest impreza na naprawdę wysokim poziomie.

Adres strony:
http://www.defcon.mil.pl/

2 komentarze:

  1. Gdzieś jest ten trailer dostępny?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdzie. Kiedyś Sasza go wrzucił na YT, ale później skasował. Obiecywał przez 2 lata że znów wrzuci, ale z Saszką tak już bywa, że na obiecywaniu się skończyło :(

    OdpowiedzUsuń

Wspiera nas:

 
Google